Optymalizujemy powierzchnię, podnosimy efektywność

Pomagamy Klientom lepiej wykorzystać powierzchnię biura, dostosowując je do realnych wymagań. Nasza wiedza o Activity Based Working staje się podstawą do osiągania przez Klientów lepszych efektów. 

więcej

Kreatywna przestrzeń do pracy

Nasze realizacje świadczą o nas, zapraszamy do odkrycia jednej z naszych ulubionych realizacji dla Gibson'a - producenta gitar elektrycznych. Ich biuro to miejsce gdzie łączy się tradycyjne biuro, powierzchnie kreatywne z nutką dobrego rock'a.

więcej

Co musisz wiedzieć chcąc zmienić biuro

Nasi pracownicy chętnie dzielą się wiedzą. Jeśli planujesz zmieniać coś w swoim biurze, już teraz zapraszamy do zapoznania się z wpisami przygotowanymi przez naszych ekspertów z zakresu projektowania i urządzania biur.

więcej

Przestrzeń

...prawidłowa aranżacja biura jest motorem wydajności firmy,
istotnie poprawia komunikację, zwiększa zaangażowanie
i efektywność pracowników...

Wiesław Chodkowski
CEO

Ludzie

...holistycznie podchodzimy do projektowania biur, tworzymy optymalne środowiska pracy dostosowane do procesów biznesowych firmy oraz potrzeb jej pracowników...

Joanna Nowicka
Designer Head

Efekty

...nasz zespół to profesjonaliści,
sprawnie prowadzą Klienta
przez proces projektowy...

Piotr Mroczek
Sales Director

Efekty

...pomagamy Klientom na każdym etapie
pracy nad projektem, tak by sprawnie
i komfortowo przejść przez proces zmian...

Katarzyna Wierzba
Head New Business

Spotkajmy się.

Chętnie opowiemy o naszym podejściu do tworzenia przestrzeni biurowej, przedstawimy nasz zespół projektantów i doradców, którzy na co dzień pomagają w zorganizowaniu środowiska pracy w taki sposób, aby stało się ono przestrzenią sprzyjającą przyjemnej i efektywnej pracy.

ZADZWOŃ - 22 591 62 00