Projektowanie

Uwzględniając przestrzeń, która tworzy Wasze biuro,
ludzi, którzy wykonują w niej pracę i pewne procesy,
projektujemy odpowiednią przestrzeń do pracy, uzyskując efekty ściśle powiązane z biznesem, wydajnością, satysfakcją i wizerunkiem...

Plan do działania.

Nasza metoda na efektywne środowisko pracy to BRIEFING STRATEGICZNY - usługa ANALIZY ŚRODOWISKA PRACY - odkrycie prawdziwych potrzeb firmy Klienta poprzez spotkania, badania, analizy, warsztaty aż do prezentacji rozwiązań PROJEKTOWYCH, które wspierają  biznes organizacji. Zawiera wszystkie etapy projektowe, nad którym pracuje dedykowany zespół przydzielany do każdego realizowanego projektu. W swojej pracy uwzględniamy dwa ważne punky - ideę Activity Based Workplace oraz metodologię Design Thinking.

Strona Analiza Środowiska Pracy

ACTIVITY BASED WORKING - stworzenie biura  dopasowanego do procesów konkretnej organizacji, w którym pracownicy mogą wybrać miejsce najlepsze do efektywnego wykonania konkretnego zadania. Biuro takie uwzględnia przestrzenie do pracy zespołowej, indywidualnej w skupieniu, miejsca do spotkań oraz do chwili relaksu.

DESIGN THINKING - proces kreatywnej pracy, pomagający zaangażować ludzi w kreowanie dedykowanych rozwiązań, tak, by to co zostaje zrealizowane spełniało oczekiwania i wywierało korzystny impakt na biznes.

Jak działa zespół projektowy

KROK 1

Cele biznesowe.

Etap polegający na wyznaczeniu wspólnie z Klientem priorytetów związanych z jego celami biznesowymi (poprawa komunikacji, podniesienie efektywności, wzmocnienie wizerunku). Będą one wyznaczały kierunek i właściwie fundament dalszych kroków w procesie badania i projektowania odpowiedniej przestrzeni. Kreując przestrzeń i wizerunek mamy na uwadze obrane cele, które mają być osiągnięte poprzez zaproponowane zmiany.

Optymalizacja budżetu Optymalizacja budżetu
Poprawa wizerunku firmy Poprawa wizerunku firmy
Optymalizacja budżetu Zwiększenie efektywności i zaangażowania
KROK 2

Proces badań i analiz.

Etap na którym w ścisłej współpracy z klientem oraz z wyznaczonymi osobami w firmie przeprowadzamy dogłębną analizę stanu obecnego, potrzeb, procesów zachodzących w poszczególnych strefach biura, przeprowadzamy ankietę do pracowników, a także analizę związaną z tożsamością marki/wizerunkiem firmy. Przeprowadzone badania pozwalają nam stworzyć obraz biura idealnego dla naszego klienta.

KROK 3

Projekt.

Na podstawie zebranych danych i obserwacji, dział projektowy przygotowuje projekt funkcjonalny aranżacji przestrzeni. Kolejnym krokiem jest przygotowanie koncepcji wystroju wnętrza mając na uwadze wzmocnienie bądź odświeżenie wizerunku. Od samego początku tego etapu nasz Klient otrzymuje materiały graficzne prezentujące obrany kierunek - inspiracje i moodboardy. Efektem końcowym jest projekt nowego biura wraz z wizualizacjami.

KROK 4

Efekty.

Efektem przeprowadzonego procesu jest osiągnięcie wyznaczonych przez Klienta celów biznesowych - zmiany wprowadzone w przestrzeni biura poprzez aranżacje, odpowiednie wyposażenie oraz indywidualny wystrój wnętrza mają pozytywnie wpływać na biznes klienta.

Dobrze zaprojektowane biuro to:

  • Komfort, wygoda i ergonomia dla każdego pracownika
  • Usprawniona praca i komunikacja w zespole i pomiędzy nimi
  • Możliwość krótkiej i efektywnej regeneracji sił
  • Motywacja do pracy dla obecnych i nowych pracowników
  • Poprawienie wizerunku firmy jako PR wewnętrzny i zewnętrzny

Poznaj usługę, dzięki której biuro staje się narzędziem wspierającym funkcjonowanie firmy.

WWW.ANALIZASRODOWISKAPRACY.PL

Nasi zadowoleni Klienci.

Jeśli chcesz:

zoptymalizować budżetzoptymalizować budżet
poprawić efektywnośćpoprawić efektywność
polepszyć wizerunekpolepszyć wizerunek
zwiększyć zaangażowaniezwiększyć zaangażowanie

ZADZWOŃ - 22 591 62 00

Zespół projektowy.

Do każdego procesu briefingowego tworzymy dedykowany zespół specjalistów, na czele którego stoi projektant,
zapewniający profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu.

Daj się oprowadzić po naszym SHOWROOMIE!

Zarezerwuj pół godziny i daj się oprowadzić po naszym showroomie. Opowiemy jak przestrzenie biurowe mogą wpływać na Twój biznes,
pokażemy rozwiązania i trendy w projektowaniu biur. Do tego pyszna kawa!

2 proste kroki - wybierz datę i godzinę, podaj swoje dane i gotowe!

Umawiam zwiedzanie SHOWROOMU z projektantem