Helikon

Tworzymy przestrzenie biurowe, która wpływają na wyniki biznesowe naszych klientów.

Od blisko 30 lat wywieramy pozytywny impakt na biznes naszych Klientów projektując i tworząc dla nich dopasowaną pod cele biznesowe i procesy, przestrzeń biurową. Zaczynaliśmy jako mała firma, dziś nasz team składa się z ponad 40 osób.

Wiele z naszych rozwiązań i oferowanych produktów zobaczyć można w największym showroomie w Warszawie - o powierzchni ponad 500m2. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy audyt procesów zachodzących w firmie naszego klienta w powiązaniu z planowaniem przestrzeni biurowej, więcej informacji znajduje się na www.analizasrodowiskapracy.pl

Nasze wartości:

Współpraca

Atmosfera i duch współpracy w zespole jest dla nas bardzo ważny. Razem tworzymy codzienną atmosferę, w której pracujemy. Razem tworzymy zespół, który dąży do realizacji wspólnego celu naszej organizacji.

Rozwój

Wierzymy, że tylko nieustanny rozwój organizacji i wszystkich pracowników jest kluczem dostarczania efektywnych rozwiązań dla naszych klientów i jest podstawą istnienia firmy w przyszłości.

Orientacja na biznes naszego klienta

Wspieranie biznesu klienta jest dla nas sensem istnienia. Pomagamy klientom w procesie tworzenia środowiska pracy dla jego firmy, by jego firma mogła osiągać lepsze wyniki i lepiej funkcjonować.

 

Sprawność procesów

Wierzymy, że ciągłe udoskonalanie procesów wewnątrz firmy pozwala nam sprawnie i świadomie funkcjonować na co dzień. Od sprawności działania zależy dostarczanie klientom rzeczywistej wartości oraz komfort naszej pracy.