Firma


Kształtuje przestrzeń, która pomaga firmom osiągać lepsze efekty.

Od 26 lat wywieramy pozytywny impakt na biznes naszych Klientów projektując i tworząc dla nich dopasowaną pod cele biznesowe i procesy, przestrzeń biurową. Zaczynaliśmy jako mała firma, dziś nasz team składa się z prawie 50 osób. Wiele z naszych rozwiązań i oferowanych produktów zobaczyć można w największym showroomie w Warszawie - o powierzchni ponad 500m2. Na miejscu do dyspozycji Klienta są projektanci, doradcy, handlowcy i serwisanci. Pierwsi w Polsce prowadzimy audyt procesów w powiązaniu z planowaniem przestrzeni biurowej, więcej na www.analizasrodowiskapracy.pl


Przemyślana przestrzeń biurowa, coś więcej niż tylko meble.

Nasz zespół projektantów nieustannie szkoli się i podnosi kwalifikacje. Wszytko po to, by projekty były realizowane na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wiedzy i trendów powstających na świecie. Kluczem działań projektowych jest nasz proces badawczo briefingowy, pozwalający odkryć rzeczywiste potrzeby i braki w dotychczasowym biurze naszego Klienta.

Z nami powstają rozwiązania usprawniające pracę w biurze.

Najważniejszy dla nas jest cały proces współpracy z Klientem. Od pierwszego spotkania po przekazanie realizacji wiemy co mamy robić. Kluczem całości jest PROJEKTOWANIE uwzględniające daną PRZESTRZEŃ oraz LUDZI z ich codziennymi PROCESAMI I ZADANIAMI w pracy, wszystko po to by wzmocnić motywację i komfort pracy, które w prosty sposób przekładają się na EFEKTY firmy naszego Klienta.


Nieograniczony wybór i możliwość łączenia rozwiązań różnych producentów. 

W naszej ofercie jest bardzo dużo mebli biurowych różnych producentów, ale to właśnie dzięki pracy projektantów oraz doradców, możemy wybierać najlepsze rozwiązania pasujące do siebie i tworzące niepowtarzalny efekt końcowy. Oferując tak duży wachlarz możliwości, możemy również dopasować się do budżetu proponowanego przez Klienta.