5 trendów w projektowaniu biur.

 

Powierzchnia biura podzielona na strefy funkcjonalne, dopasowane do charakteru wykonywanej pracy, nie tylko pokoje do pracy projektowej, ale też strefy wypoczynku czy przestrzenie coffee point do spotkań.


Łatwo dostawić dwa biurka dla nowych osób lub zorganizować powierzchnię tworząc miejsce do pracy projektowej – ustawiając kilka biurek obok siebie.


Biuro nie ma być nudne, a kolory ożywiają wnętrze, nadając mu indywidualny charakter. Modne są zarówno żywe kolory jako akcenty, jak i pastele na większych powierzchniach. Dotyczy to również mebli!


Meble do wypoczynku, niskie stoliki kawowe, miękkie dodatki – wszystko to ma sprawić, że pracownik w biurze czuje się jak w domu.


Designerskie lampy, stoliki czy fotele i inne odpowiednio dobrane dodatki tworzą niepowtarzalny klimat biura. Odchodzi się już od wyposażania powierzchni biurowych wyłącznie w klasyczne meble biurowe.

 

Autor: Jacek Parysek Marketing Manager

Zainteresował Cie artykuł?

Przeczytaj więcej w jedynym magazynie o wnętrzach biurowych HELIKON Office Trends

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jeśli myślisz o nowym biurze, koniecznie sprawdź jakie jest 5 najważniejszych trendów w projektowaniu przestrzeni biurowej.

Wróć