Baza wiedzy

Jak powstaje idealne biuro?

Jak powstaje idealne biuro i czy to w ogóle jest możliwe? Połączenie kilku elementów daje realną szansę na osiągnięcie sukcesu w tej materii. Jeśli planujesz zmianę biura - przeczytaj koniecznie

więcej

Relokacja i projektowanie biura - wywiad z klientem

Jak efektywnie zarządzać procesem organizacji przestrzeni? Wywiad z Urszulą Popławską-Jasińską, office managerem w firmie GEDEON RICHTER.

więcej

Zobacz projekt w innym wymiarze

Jak zobaczyć pracę projektanta? Z pomocą przychodzi nam szereg narzędzi.

więcej

Największy showroom otwarty!

Otwarcie największego showroomu Polsce! Activity Based Workplace w praktyce. Zobacz koniecznie!

więcej

Ultra fiolet - kolor 2018.

Firma Pantone co roku publikuje kolor będący trendem wiodącym. Rok 2018 należy do odcienia fioletu. 

więcej

Zatrudniaj i zatrzymuj najlepszych!

HR'owe korzyści ze zmian w biurze - czyli zatrudniaj i zatrzymuj najlepszych. Nowe biuro, zmiana wystroju, zmiany w organizacji przestrzeni, zobacz jak to przełożyć na rozwój firmy.

więcej

Tworzymy biura przyszłości!

Biuro przyszłości pomaga zatrudnić, utrzymać, zmotywować, zadbać o zdrowie i efektywność pracownika.

więcej

Zainwestuj w efektywność swoich pracowników!

O ile by wzrosły Twoje zyski, gdyby pracownicy poprawili swoją efektywność o 5%? Efektywność pracy to dziś klucz do sukcesu Twojej firmy. Zobacz co możesz zrobić, by osiągać więcej.

więcej

GREENERY Kolor roku 2017.

Firma Pantone co roku publikuje kolor będący trendem wiodącym. Rok 2017 należy do zieleni. Zobacz o co chodzi z kolorem roku.

więcej

5 trendów w projektowaniu biur.

Jeśli myślisz o nowym biurze, koniecznie sprawdź jakie jest 5 najważniejszych trendów w projektowaniu przestrzeni biurowej.

więcej

Koło Barw. Jak zestawiać kolory?

O co chodzi z tymi kolorami? Jakie mają cechy, jak je łączyć. Zobacz jak posługiwać się kołem barw, by w sposób świadomy dokonywać wyborów związanych z kolorami w Twoim wnętrzu.

więcej

Nowa idea w projektowaniu biur

Activity Based Working - ale o co chodzi? Nowoczesne biuro to dziś nie tylko sam biurowiec i meble, ale przede wszystkim filozofia projektowania przestrzeni. Tutaj kluczowa jest ergonomia i komfort pracy. Przedstawimy jak zaplanować funkcjonalne biuro, które będzie dodatkową motywacją do pracy.

więcej

Ładne czy funkcjonalne?

Czym jest i czym nie jest współczesny design. Czy wszystko musi być tylko ładne? A może warto żeby było funkcjonlane i tym bardziej ergonomiczne? Trochę teorii o rzeczach i czym kierować się podczas wyboru. 

więcej

Rośliny w biurze

5 razy TAK dla roślin w biurze

Roślinność w biurach jest nie tylko miłą dla oka dekoracją, ale także posiada szereg innych właściwości, które bardzo korzystnie wpływają na wydajność pracowników. Często jednak są pomijane w tego typu aranżacjach. Czas to zmienić!

Dlaczego więc warto?

więcej

Ergonomia w pracy

Źle przygotowane stanowisko pracy może być przyczyną zwolnień lekarskich. Dowiedz się jak tego uniknąć, czyli jak zaplanować i wyposażyć stanowisko pracy, żeby było wygodne.

więcej